Корзина

В корзине нет товаров
Вы здесь

Як доглядати за трикотажем

Новая коллекция

 
ЗНИЖКА НА КОЛЛЕКЦIЮ - 15%

 

Як доглядати за трикотажем
Абсолютно будь-яка модний жіночий одяг від виробника, виготовлена з трикотажу вимагає делікатного до себе ставлення при пранні. Необхідно пам'ятати, що трикотаж не плетуть, а в'яжуть. І чим більше петлі такої в'язки використовують виробники, тим більшої обережності в обігу вимагає такий виріб. Помилки при виконанні даних процедур можуть привести до деформації одягу, її витягування, появи розривів або зміни кольору.

Підготовка до прання трикотажних виробів
Не секрет, що запорукою ефективного прання будь-якого модного жіночого одягу правильна підготовка до даної процедури. В першу чергу необхідно запам'ятати, що при наявності в трикотажному виробі вставок з натуральної шкіри або хутра лучі відразу здати таку одяг у хімчистку. З великою часткою ймовірності можна сказати, що їх самостійне прання може повністю зіпсувати річ. Краї рукавів перед пранням можна стягнути ниткою нейтрального кольору, яка запобіжить їх розтягування і деформацію при пранні.

Попередньо замочувати трикотаж рекомендується не більше 20 хвилин і обов'язково в теплій воді. Занадто висока температура може привести до того, що трикотаж просто «сяде» і буде вже непридатний для подальшого використання. При можливості краще відмовитися для цієї процедури від використання пральних порошків і віддати перевагу мильній стружці.

Прання трикотажу
Прати, при можливості трикотажні вироби виробники рекомендують вручну в теплій воді. Якщо ж все ж хочеться скористатися автоматичною пральною машиною, то необхідно вибрати режим делікатного прання. При цьому категорично не рекомендується використовувати пральні порошки, що містять хлорні відбілювачі. Прання краще проводити в м'якій воді. Якщо ж вода в квартирі жорстка, то підвищити її м'якість можна простим додаванням однієї столової ложки звичайної харчової соди.

Сушка трикотажних виробів
Необхідно запам'ятати, що ніколи модний жіночий одяг не можна вивішувати для просушування. Від цього вона обов'язково розтягнеться і втратить свою первісну форму. Набагато розумніше лише злегка віджати вручну випрану трикотажне виріб і розкласти його для просушування на який-небудь горизонтальній поверхні. При цьому варто пам'ятати, що трикотаж має петельну структуру, а тому у вологому стані можна при необхідності незначно змінити його лінійні розміри. Гладити таку модний жіночий одяг після просушування рекомендується з виворітного боку, лише злегка торкаючись поверхні праскою.

Як відзначають всі виробники модного жіночого одягу дотримання цих досить простих правил здатне істотно продовжити термін служби будь-якого трикотажного виробу. Причому для зручності самих покупців максимально детальна інформація про правила грамотного догляду за виробом завжди приводиться на бирках або спеціальних вкладишах до одягу. Крім того, рекомендації та поради з грамотного прання трикотажу завжди можна отримати у продавців в магазині.