Корзина

В корзине нет товаров
Вы здесь

Вибираємо одяг для невисоких жінок

Новая коллекция

 
Зустрічайте нову колекцію весна-літо 2021!

 

Вибираємо одяг для невисоких жінок
Не секрет, що будь-яка жінка мріє виглядати бездоганно. Однак при відносно невисокому зростанні до бажання створити такий образ за допомогою грамотно підібраного гардероба додається і ще одне: бажання виглядати трохи більше вище. Насправді, як відзначають багато стилісти, домогтися цього досить легко. Необхідно лише правильно підібрати і купити жіночий одяг, а так само визначитися з типом взуття і деякими додатковими аксесуарами.

Підбираємо наряд для невисокої дами
Отже, одна з головних завдань при складанні гардеробу жінки невисокого зросту полягає в тому, щоб візуально витягнути фігуру. Добити цього, зокрема, можна створенням гострих діагональних і вертикальних ліній вище талії. При цьому можна купити блузку з глибоким v-подібним вирізом або ж сорочки з довгими шалевими комірами або коміром - «мандарин». Все це, як показує практика, помітно подовжує жіночу фігуру в очах оточуючих.

У тому випадку якщо йде про брючному костюмі, то такий жіночий одяг повинен носитися з кофтами, блузками, футболками або сорочками, які закінчуються на 2-3 сантиметри нижче лінії талії. Зі спідницями або ж обтягують брюками без стрілок стиліста радять одягати блузку або жакет, що закінчується на рівні кісток таза.

Особливу увагу при розробці своїх колекцій багато виробників приділяють всіляким аксесуарам: шарфів, ременів і т.п. При цьому ремінь рекомендується підбирати таким чином, щоб за своїм тону він збігався з верхньою частиною наряду і спускався при цьому нижче лінії талії. При виконанні цих Умов жінка без особливих зусиль може візуально додати своєму зросту зайві 3-5 сантиметрів. Якщо дама є володаркою пишних стегон занадто низько ремінь або ланцюжок опускати не слід, так як це може створити горизонтальну лінію на найширшій частині тіла. Вибір же при цьому висоту каблука і фасону взуття залежить від загального стилю створюваного образу і, звичайно ж, від індивідуальних переваг конкретної дами.

Як бачимо, грамотно купивши одяг, підібравши взуття та аксесуари можна без особливих проблем вирішити таку проблему, як невисокий зріст. Більш того, наявність смаку і почуття стилю у формуванні свого зовнішнього образу може навпаки, зробити невисокий зріст жінки не недоліком, а тією родзинкою, на яку звернуть увагу і яку гідно оцінять всі навколишні.