Корзина

В корзине нет товаров
Вы здесь

Вечірня сукня для повної дами

Новая коллекция

 
Зустрічайте нову колекцію весна-літо 2021!

 

Вечірня сукня для повної дами
За останні кілька років стандарти краси в індустрії моди зміщуються від зайвої худорлявості жіночої фігури до її розумною повноті. Багато в чому з цієї причини все більша кількість модних будинків і фабрик жіночого одягу включають у свої колекції одяг великих розмірів, в тому числі і різні за фасоном і типу використовуваних тканин вечірні сукні.

Ідеальна модель вечірньої сукні
При підборі вечірньої сукні на даму з пишною фігурою необхідно відштовхуватися від трьох складових: забарвлення вбрання, фасон і тип тканини. Саме їх грамотна комбінація дозволить створити по-справжньому красивий, жіночний і сексуальний образ.

Якщо говорити про фасон такого жіночого одягу, то найчастіше на повній фігурі відмінно виглядає класичне вечірнє плаття в підлогу із завищеною талією. Практика показує, що саме такий крій дає можливість максимально приховати зайву повноту і перенести акцент на груди жінки. Причому завищена лінія талії може бути підкреслена стильним ременем або не дуже широким поясом. При цьому такий жіночий одяг повинен мати широкі бретелі, які не тільки підтримують сукню, але і візуально приховують зайву повноту плечей і рук. При бажанні можна підібрати і плаття з корсетом, проте такий фасон підходить далеко не для кожної грудей, та й комфорту в ньому, як показує практика, набагато менше. Сьогодні практично будь-яка фабрика жіночого одягу випускає моделі обох цих фасонів, а тому можна зробити остаточний вибір уже після реальної примірки наряду.

Що стосується забарвлення тканин, то тут традиційно повним дамам рекомендується однотонні темні кольори, наприклад чорний або сірий. Однак при бажанні можна і експериментувати, вибираючи вбрання темно-вишневого кольору або всіляких відтінків синього. Єдине що слід уникати, так це зайвої строкатості, великих принтів і прикрас.

Тканини для вечірньої сукні
Окремо варто згадати і про грамотному підборі тканини для вечірньої сукні. Класичними в цьому випадку є шовк і атлас, однак для повної фігури часто такий матеріал категорично не рекомендовано. Матеріал дуже примхливий і при обляганні моментально підкреслює все, навіть самі незначні недоліки фігури. У більшості випадків сьогодні фабрики або ательє шию такі сукні великих розмірів з шифону або тафти. За своєю естетичною привабливістю такі тканини анітрохи не поступаються шовку, але при цьому ідеально маскують зайву повноту жіночої фігури.

Як можна бачити, повна фігура це зовсім не привід відмовлятися від красивого вечірнього плаття в своєму гардеробі. Підібрати підходящу модель, в якій жінка буде відчувати себе бажаною і красивою зовсім нескладно. Достатньо лише довіриться власним смаком і врахувати всі ті рекомендації, мова про який