Кошик

No products in cart
Ви є тут

Інтернет магазин великого одягу для повних жінок

Новая коллекция

 
Встречайте коллекцию осень-зима до 74 размера!

 

 Ми торгуємо справжньою Ліною в Україні!!!

Торгова марка Ліна - це стандарт якості вже 14 років.

Милі Пані !!! Запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин Пані Ліна !!!

У нас Ви знайдете те, що необхідно жінці великого розміру.

15 років Ліна одягає повних жінок так, щоб вони відчували себе комфортно, зручно і при цьому виглядали чарівно і надзвичайно!

У чому ж полягає стандарт якості Ліна?

Перше - тканина, яку використовують для пошиття жіночого одягу великих розмірів. Трикотаж ідеальний для створення моделей для повних жінок. Він м'який і еластичний, що дозволяє вдало приховувати можливі недоліки фігури, а також підкреслювати її чесноти. Якісні полотна забезпечують моделям з трикотажу елегантний, розкішний зовнішній вигляд і абсолютний комфорт в носінні. Фабрикою безпосередньо укладені договори з найбільшими виробниками тканини в Польщі, Італії та Кореї.

Зверніть увагу !!! У складі тканини-обов'язкову присутність віскози від 66 до 95% .Наявність вовни НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ! Не дайте себе обдурити!

Друге - це суворе дотримання стандартів якості для одягу великих розмірів для жінок, завдяки чому кожна повна жінка може бути впевнена, що придбає річ саме для себе.

Третє - строгий контроль на всіх етапах виробництва.

Приємне доповнення - моделі великих розмірів для повних жінок оновлюються кілька разів на сезон, що дозволяє радувати новинками наших пишних красунь!

З нами працювати легко і приємно!

Купіть одяг великого розміру в інтернет магазині "Пані Ліна" і будьте чарівні і індивідуальні!