Корзина

В корзине нет товаров
Вы здесь

Рекомендації любителькам темного одягу

Новая коллекция

 
Зустрічайте нову колекцію весна-літо 2021!

 

Рекомендації любителькам темного одягу
Модно, яскраво і красиво виглядати, без сумніву, хоче практично будь-яка жінка незалежно від її вікової групи. Однак повсякденне життя, пов'язане часом з необхідністю вирішення маси побутових проблем і турбот змушує вибирати одяг більш практичних і нейтральних темних тонів. Це особливо актуально для дам великих розмірів, так як в цьому випадку нерідко мають місце бути і деякі психологічні комплекси. Однак навіть в темному одязі жінка може бути стильною і сексуальною, для чого необхідно лише врахувати ряд рекомендацій досвідчених стилістів.

Як підібрати темний одяг великих розмірів
Незаперечною перевагою будь-якого темного одягу є те, що вона відповідає практично будь-якому настрою. І це при тому, що не привертаючи до себе надмірної уваги такий наряд здатний відмінно підкреслити індивідуальність людини. Однак фахівці рекомендують все ж поєднувати такі наряди з кольоровими блузками, шарфами, капелюхами та іншими аксесуарами, здатними кілька розбавити загальний образ. При цьому давно помічено, що набагато більш вишукано чорний або темно-коричневий кольори виглядають у поєднанні не з білим, а, наприклад з кремовим або кольором слонової кістки. Необхідно лише визначитися з тим, де буде розташована така деталь іншого кольору.

Так, якщо мова йде про чорному одязі великих розмірів від виробника, наприклад про діловому костюмі, можна додати до нього блузку з яскравим коміром. У цій ситуації темний колір костюма буде стрункішою фігуру, а воріт приверне увагу до обличчя. Ще одним варіантом підбору гардеробу в темних тонах можна назвати чорні брюки, такого ж кольору пуловер з V-подібним вирізом, під який одягається кольорова або біла футболка. В цілому ж ідея підбору темного одягу від виробника великих розмірів полягає в грамотному і розумному розведенні загального образу деталями, що відрізняються по тону від основного наряду. В ідеалі близько 75% загального кольору повинен займати темний колір (домінуючий), а решта 25% можна віддати більш яскравим забарвленням.

Можна сміливо стверджувати, що взявши до уваги зазначені вище рекомендації, будь-яка жінка в змозі підібрати для себе такий одяг, в якій вона буде відчувати себе комфортно і при цьому виглядати дуже модно. Причому це в рівній мірі стосується як власниць стандартних, так і великих розмірів.