Корзина

В корзине нет товаров
Вы здесь

Діловий стиль для жінок плюс сайз

Новая коллекция

 
ЗНИЖКА НА КОЛЛЕКЦIЮ - 15%

 

Діловий стиль в одязі традиційно користується меншою популярністю, ніж повсякденний або спортивний. Його сприймають як неминучість офісних буднів, але при уважнішому знайомстві виявляється, що класичний або діловий стиль - найкращий друг для повних жінок. Фасони, тканини і стилістичні рішення, характерні для класики, чудово стройнят, створюють елегантний силует і допомагають підкреслити достоїнства фігури з яскраво вираженими вигинами.

                                                                                                             

На що варто звернути увагу при виборі ділового одягу великих розмірів?

Тканини для ділового гардероба плюс сайз
Щільні, благородні тканини з густим плетінням добре тримають форму, надають необхідну жорсткість виробів і врівноважують м'які риси зовнішності. Тканини з додаванням вовни - не тільки традиційна основа для жакетів великих розмірів, але і прекрасне рішення для ділових спідниць і суконь. Спідниці-олівці і сукні-футляри з сумішевих і текстурованих тканин прекрасно сідають по фігурі і дають широкий простір для експериментів з аксесуарами і взуттям.

                                                                                                                   Серый

 Колірна палітра ділового стилю
Про діловому стилі ходить недобра слава як про нудну і одноманітному. За звичкою ми асоціюємо його палітру з квітами шкільної форми - чорним, білим і темно-синім. Тому кращий спосіб освіжити діловий гардероб - звернути увагу на складні кольори. Бордовий, глибокий зелений, шоколадні відтінки та градації сірого добре поєднуються з яскравими акцентами і дозволяють створювати оригінальні і стильні комплекти. Гідною альтернативою кипейно-білому кольору стануть кремові і пудрові відтінки, колір слонової кістки і блакитний.

Всупереч розхожій думці, яскраві речі доречні в діловому гардеробі жінок плюс сайз, і якщо ви любите насичені колірні комбінації, зверніть увагу на моделі з контрастним геометричним малюнком та абстрактними мотивами.

                                                                                                

Свобода і творчий пошук
Сучасні тенденції в моді не тільки дозволяють, але й вітають експерименти зі змішанням стилів в рамках одного комплекту. Якщо мова не йде про суворий дрес-код, то спробуйте додати в діловий гардероб елементи, які за своїм кроєм або матеріалів ближче до повсякденного або навіть екстравагантного стилям. Класичні жилети, виконані з м'якої замші, спідниці-максі в якості альтернативи костюмним спідниць дозволять вийти за рамки звичних, а тому нецікавих поєднань, і допоможуть внести в діловий стиль індивідуальні риси.

                                                                                                          Жилет «Токио». Цвет: чёрный